Opinie o sanatorium

Zapoznaj się z opiniami kuracjuszy Sanatorium ZNP w Ciechocinku. Pozytywne recenzje - 99% POLECA. Certyfikat zadowolony kuracjusz dla Sanatorium ZNP w Ciechocinku.

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z opiniami, które zamieścili nasi Goście. Mamy nadzieję, że również Państwa pobyt należał lub będzie należał do udanych i będziecie Państwo z przyjemnością wspominać spędzone tu chwile. Zapewniamy Państwa, że dokładamy wszelkich starań do Waszego zadowolenia i robimy wszystko byście wrócili do domów w pełni sił, zdrowia i optymizmu.

0 %
Osób poleca

Poniżej kilka opinii kuracjuszy korzystających z pobytu w Sanatorium ZNP w Ciechocinku.

„Jesteśmy w Sanatorium ZNP dziesiąty dzień. Mieszkamy na drugim piętrze w remontowanym budynku „A”. Warunki dość dobre. Balkony jeszcze czekają na ułożenie płytek a sanitariaty na  drobny remont. Jesteśmy zadowoleni i podoba nam się sanatorium. Wraz z mężem mamy skierowanie z NFZ. Czytając różne opinie jechaliśmy z obawami. Niesłusznie!, jest bardzo dobrze. Zabiegi wspaniałe, wykonywane profesjonalnie  i z dużą uprzejmością. Wszyscy pracownicy serdeczni i mili. Baza zabiegowa na wysokim poziomie i bardzo czysto  Wybraliśmy dietę lekkostrawną co bardzo nam odpowiada. Kuchnia nadzwyczaj sprawnie radzi sobie z przygotowaniem tylu posiłków. Kelnerzy jak żonglerzy sprawnie roznoszą potrawy. Obrusy codziennie zmieniane, zawsze czyste. W zabiegach mamy m.in. basen solankowy. Ciekawe i urozmaicone ćwiczenia a Pani Paulina sprawia, że także wspaniała zabawa i duży relaks. Pani KO zachęca na ciekawe wycieczki. Jest to jeden z najlepszych naszych pobytów sanatoryjnych. Sanatorium godne polecenia. Szkoda, że czas szybko ucieka. Chcemy tu wracać!”

~Kuracjusze z Lublina

„Pokoje czyste,bardzo dobrze wyposażone, z dużymi balkonami.Piękny,przemyślany ogród z własną tężnią.Wypożyczalnia rowerów na miejscu. Bardzo dobra kuchnia. Kochane,mądre,dobre i fachowe Panie rehabilitantki. Zawsze uśmiechnięte,grzeczne. To one są reklamą i wizytówką tego miejsca. To 4 sanatorium w Ciechocinku,które odwiedziłam,więc moja opinia jest wiarygodna.Warunki rezerwacji zrealizowane bez zarzutu.Bardzo dobry kontakt telefoniczny i mailowy z recepcją.Personel bardzo pomocny. To miejsce,gdzie nie słyszy się ,,to nie możliwe”. Gorąco polecam to sanatorium! „

„Wczoraj zakończyłam turnus…. wróciłam zachwycona ….profesjonalizm na każdym kroku , warunki lokalowe, atmosfera , obsługa,  zabiegi, klimat, ludzie … jednym słowem POLECAM 🙂 wiem, że zechce tam wracać :)”

~Pani Renata

„W Sanatorium ZNP w Ciechocinku jest super…można tu liczyć na fachową i miłą obsługę kuracjusza, bogata bazę zabiegową 🙂 przyjeżdżam tu od 5- lat na ferie …super relax 🙂 pozdrawiam :)”

~Alexis

„Byliśmy z mężem 18 paź – 9 list. Było super. Jedzenie pyszne, obsługa b dobra, zabiegi wspaniałe. Dziękujemy za miły pobyt.”

~Pani Alicja

„Byłam w Waszym sanatorium dwukrotnie i każdego razu byłam bardzo zadowolona, jest po prostu wspaniale 🙂 „

~Pani Danuta

„Nigdzie nie można tak wypocząć jak właśnie tu. Super”

~Pani Mirosława

„Od 2001 r. co roku przyjeżdżam z grupą legnicką do sanatorium ZNP po zdrowie i wypoczynek. Baza zabiegowa na miejscu. Przemiły i profesjonalny PERSONEL, coraz wygodniejsze pokoje. Ciekawa jestem zmian, jakie dokonały się w ciągu minionego roku. Serdeczne pozdrowienia.”

~Pani Lucyna

Zapraszamy także do podzielenia się swoją recenzją z pobytu w Sanatorium Związku Nauczycielstwa Polskiego w Ciechocinku.

Zapraszamy do zamieszczenia Państwa oceny o naszym ośrodku na portalu społecznościowym Facebook lub skorzystania z możliwości zamieszczenia opinii na Tripadvisor

© 2019 Sanatorium ZNP