O Sanatorium

Najlepsza Recepta na Zdrowie

Położenie

Jednym z atutów Sanatorium jest jego położenie. Znajdujemy się w cichej i spokojnej dzielnicy uzdrowiska Ciechocinek. To okolica z mnóstwem zieleni i z dala od miejskiego zgiełku.  Jednocześnie do ścisłego centrum (Parku Zdrojowego lub Fontanny Grzybka)  można dojść pieszo w zaledwie kilka minut. 

Nie tylko sam Ciechocinek znany jest z wielobarwnych kobierców i licznych parków.  W Sanatorium Uzdrowiskowym ZNP posiadamy własny ogród, o który pieczołowicie dbamy. To nasze własne dzieło, które z pewnością urzeknie Państwa swoim urokiem. W  tym miejscu możecie Państwo wypocząć na ławeczkach czy huśtawkach przy oczku wodnym. Ciekawą atrakcją jest własna tężnia solankowa, przy której panuje niemal morski klimat. 

Ponadto wśród zieleni ogrodu, możecie Państwo zadbać o odpowiednią porcję ruchu korzystając z naszej siłowni, ścieżki zdrowia i kortu tenisowego.

Organizujemy następujące formy leczenia:

– pobyty dofinansowane (NFZ, PFRON, PCPR, MOPS, ROPS), 
– turnusy pełnopłatne dla grup i klientów indywidualnych.

Noclegi

W Sanatorium Związku Nauczycielstwa Polskiego w Ciechocinku dbamy o ciepły i domowy klimat. Pokoje urządziliśmy przytulnie i praktycznie. Wyposażyliśmy je  we wszystko co niezbędne do dłuższego pobytu. Każdy z nich posiada czystą i schludną łazienkę, TV, czajnik, balkon, a także wystarczającą ilość miejsca. Pokoje regularnie sprzątamy by zapewnić Państwu komfort i czystość.

Docenił nas portal Meteor-Noclegi, który przyznał nam certyfikat Gwarancja Satysfakcji.

Czas wolny

Dla większości z Państwa pobyt w Sanatorium Uzdrowiskowym ZNP związany jest zarówno z  poprawą zdrowia jak i wypoczynkiem. Dlatego przygotowaliśmy udogodnienia niezbędne by sprostać Państwa oczekiwaniom. 

Do wspólnej zabawy zapraszamy Was do kawiarni Magia Cafe. To świetne miejsce by poznać kogoś sympatycznego i ciekawego.

W celu zadbania o swój wygląd i urodę warto skorzystać z naszego gabinetu kosmetycznego, oferującego szeroką bazę zabiegów na twarz i ciało. Na miejscu znajduje się także solarium i zakład fryzjerski.

Gdybyście pragnęli Państwo spędzić popołudnie sam na sam z książką to czeka na Państwa biblioteka z około 5 tysiącami tytułów.

Dla osób spragnionych świata organizujemy wycieczki piesze i autokarowe (Toruń, Licheń, Nieszawa).

Jesteśmy pewni, że Państwa pobyt w Sanatorium ZNP w Ciechocinku i skorzystanie z naszych zabiegów, noclegów i pozostałych usług przyczyni się do poprawy Państwa samopoczucia i zdrowia. Wierzymy również, że panujący w obiekcie i uzdrowisku Ciechocinek klimat będzie sprzyjał wypoczynkowi  i nabraniu sił. Wszystkim naszym Gościom dziękujemy za zaufanie i zapraszamy do pobytu u nas.

Sanatorium Uzdrowiskowe Związku Nauczycielstwa Polskiego w Ciechocinku zaprasza na pobyty prywatne pełnopłatne.